NEJBLIŽŠÍ AKCE

Nejbližší akce II

 
 
 
 
 
 

17.
Prosinec
Čtěte více

Nová sezona 2017/2018 je tady...

Vážení přátelé, stávající i budoucí členové naší asociace. Září, první měsíc sezony 2017/ 2018 je téměř u konce, a proto bychom Vám rádi připomněli několik zásadních informací, co Vás čeká a kde nás můžete najít...Členské kluby zůstávají ve stejném složení, tedy zacvičit si s námi můžete v Praze, v Benešově, v Sedlčanech, v Brně, ve Strmilově a v Telči, v Jindřichově Hradci. Všechny členské kluby mají otevřené nábory a kvalita lektorů a jednotná metodika výuky celé asociace pod dohledem yudansha kolegia je zárukou vysoké kvality. Ta rozhodně stoupla i po veleúspěšném projektu pořádání 31.evropského gasshuku IOGKF v Praze, o kterém Vás budeme informovat do konce září. Letošní sezona bude plná akce a nových projektů (II.Reprezentační ples CAOGK, národní semináře ve všech členských klubech, vznik nového členského klubu s převážně dětskou základnou v Praze na ZŠ Meteorologická, mezinárodní semináře, soustředění u moře, dětské tábory...) Těšíme se na Vás!

17.
Prosinec
Čtěte více

Úroveň asociace stoupá mílovými kroky

Na 31.evropském gasshuku v Praze proběhly zkoušky na mistrovský stupeň Dan. Česká asociace dle svých vnitřních pravidel nezkouší své studenty ani mistry a tuto kompetenci přenechává plně na 6 členné zkušební komisy IOGKF. Na zmíněném gasshuku byli čeští adepti úspěšní na 100 %. 1.Dan obdržel Juraj Konč, 2.Dan Eliška Hriadělová a 4.Dan Robert Nerad (člen yudansha kolegia). Na všechny jsme právem hrdi a upřímně gratulujeme. Úroveň asociace stoupá i zvyšováním kvalifikace instruktorů, kteří vedou tréninky v rámci asociace v členských klubech. Tento projekt je postavený na opakované úspěšné spolupráci České asociace a FTVS. Aktuálně se školí dalších 5 potenciálních Dojo instruktorů ze 4 členských klubů. Naše karate je pro všechny. Je to cesta, po které kráčíme a naše neutuchající touha po poznání je důkazem, že ona cesta je naším cílem...

Všechny novinky
   Česká Asociace Okinawan Goju Ryu Karate Do (ČAOGK) byla založena a je registrována ministerstvem vnitra ČR jako sdružení právnických a fyzických osob od 10.10.2001. Je jediným statutárním zástupcem světové organizace IOGKF - International Okinawan Goju Ryu Karate Do Federation v České republice.
 
   V současné době je vedení ČAOGK rozděleno do dvou sekcí, sekce technické a sekce administrativní (viz. Vedení asociace) a sdružuje karatisty dnes již z celé republiky, mimo jiné z Jindřichova Hradce, Telče, Prahy, Brna, Sedlčan, Benešova, Strmilova...
 
   Projekt fulltimového dojo - Shinzato Dojo Praha je podporován mimo jiné dotačním grantem MAGISTRÁTU HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY pro rok 2015. Děkujeme.
 

 
FOTOGALERIE
VIDEOGALERIE