Přípravný seminář na zkoušky yudansha
 Akce byla pod vedením hlavního instruktora, senseie Jaroslava Valenty, který pozval všechny uchazeče o zkoušku na mistrovský stupeň Dan, která se má konat na 8.jarním gasshuku za účasti senseie Ernie Molyneuxe a senseie Lindy Marchant, aby sjednotili všechny techniky a doladili potřebné detaily a mohli být doporučeni na tuto zkoušku.
Akce se účastnili i již zmiňovaní přátelé z dojo Trenčín a Trenčianske Stankovce, mimo jiné i oficiální zástupce IOGKF na Slovensku,  Marián Nemeček, kteří využili této příležitosti a našli rovnocenné sparingpartnery z českých řad.
Seminář byl obdobnou kopií předešlých zkoušek, kdy byl kladen důraz na techniku provedení Kihon, Kihon Ido, San Dan Gi, Renzoku Kumite G I., Ippon Kumite, Yakosoku Kumite, Kata, Kata Bunkai, Hojo Undo, Kakie, Kakie Kumite, leč občas se cvičenci nechali strhnout  fantastickou atmosférou okamžiku a přidali na důrazu...
 
Po tříhodinovém semináři  se všichni svorně shodli na tom, že tato akce byla neuvěřitelně přínosná a musí být zopakována v nejbližší budoucnosti, tj. 16.4. v Trenčíně, kam byli všichni srdečně pozváni zástupci SAOGK.
 
Také je nutno poděkovat senseiovi Jaroslavovi Valentovi a jeho asistentům za výbornou organizaci akce a vedení semináře.
 
Díky a brzy nashledanou v dojo...