8.jarní gasshuku 2011 úspěšně za námi
 Akce proběhla dle propozic a plánu organizátorů, kdy akci navštívili jak domácí karatisti ze všech českých dojo, tak i přátelé z Polska se senseiem Adamem Litwinskim, a rovněž i přátelé ze Slovenska se senseiem Marianem Nemečkem.
 
Celkem se akce zúčastnilo kolem 70 karatistů včetně nejmenších, kteří měli na konci dlouhého sobotního bloku samostatný trénink s našimi hosty a patřičně si ho užili...
 
Sobotní večer se nesl v přátelském duchu na Sayonara party v místním klubu, kde dorazila většina dospělých účastníků a jazykové rozdíly šly hned stranou :-)
 
Nedělní trénink proběhl ve stejném duchu jako v sobotu, kdy se senseiové střídali ve výukových blocích pro mistrovské a žákovské stupně a všichni jsme si odnesli skvělý pocit z přátelské atmosféry, utříbené techniky a z nových metodických postupů výuky...každý to své...
 
Nedělní odpoledne bylo vrcholem pro některé z nás...adepty na mistrovskou zkoušku, která proběhla pod dohledem senseie Molyneuxe a dopadla pro naše cvičence na výbornou...tedy rodina českých Yudansha se rozrostla o Shodany - Romana Matouška (TJ Slovan J.Hradec Okinawan karate klub) a Tomáše Zahradníka (Shinzato Dojo Praha)...dodatečně gratulujeme!
 
8.jarní gasshuku je tedy úspěšně za námi a již teď se všichni můžeme těšit na příští rok, kdy k nám zavítá po prvé sensei Tetsuji Nakamura (6.dan).